Pokoje

2 pokoje, 3 apartamenty

Dla Gości przygotowaliśmy 3 apartamenty: czereśniowy, brzozowy i dębowy oraz 2 pokoje: sosnowy i orzechowy. W naszym domu maksymalnie przenocować może 16 osób.
Nazwy pochodzą od drewna z jakiego zostały wykonane meble w poszczególnych pokojach.
Wszystkie pokoje i apartamenty mają drewniane, bukowe podłogi, wygodne łóżka, łazienki z prysznicem lub wanną i suszarką do włosów. Pościel jest lniana a poduszki wypełnione łuską gryczaną.

APARTAMENT CZEREŚNIOWY

To apartament na parterze z oddzielnym wyjściem do warzywnika. Duży
i jasny z wygodną sofą, stołem i krzesłami. W pokoju znajduje się duże małżeńskie oraz małe pojedyncze łóżko, zamieszkać mogą tu maksymalnie 3 osoby. Z okien rozpościera się widok na warzywnik i zielone podwórko. Przy pokoju znajduje się największa w domu łazienka z wanną, ręcznikami, mydłem i suszarką do włosów.

APARTAMENT BRZOZOWY

To apartament dwupokojowy na piętrze naszego domu. W jednym pokoju znajduje się stół, biblioteka, sekretera i duże małżeńskie łóżko, w drugim pokoju szafa, komoda i dwa łóżka – jedno małżeńskie, drugie pojedyncze, zamieszkać może tu maksymalnie 5 osób.
Z okien widać podwórka sąsiadów oraz nasze zwieńczone Dzikim Wąwozem.
Przy apartamencie znajduje się łazienka z kabiną prysznicową, ręcznikami, mydłem i suszarką do włosów.

APARTAMENT DĘBOWY

To największy apartament znajdujący się na poddaszu, jest tak duży, że czasami odbywają się w nim warsztaty jogi dla 10 osób. Wyposażenie stanowi komplet oryginalnych, dębowych mebli z naszego domu: szafa z lustrem, dwie szafeczki nocne, trzy krzesła i para łóżek. Do dyspozycji gości są dwa pojedyncze i jedno duże małżeńskie łóżko oraz stół i biurko. Zamieszkać mogą tu swobodnie 4 osoby. Z okien rozpościera się widok na „górkę” i Dziki Wąwóz. Przy pokoju znajduje się łazienka z wanną, ręcznikami, mydłem i suszarką do włosów.

POKÓJ SOSNOWY

To pokój dwuosobowy na poddaszu naszego domu. Są w nim dwa pojedyncze łóżka, szafa, komoda, fotel i zamieszkać mogą tu maksymalnie 2 osoby. Z okien widać kwiatowy ogród sąsiadów a w oddali Karkonosze. Przy pokoju znajduje się łazienka z kabina prysznicową, ręcznikami, mydłem i suszarką do włosów.

POKÓJ ORZECHOWY

To pokój dwuosobowy na poddaszu naszego domu. W pokoju znajduje się fotel, stolik kawowy, szafa oraz jedno duże małżeńskie łóżko, zamieszkać mogą tu maksymalnie 2 osoby.
Z okien widać kwiatowy ogród sąsiadów a w oddali Karkonosze.
Przy pokoju znajduje się łazienka z kabina prysznicową, ręcznikami, mydłem i suszarką do włosów.

DLA GOŚCI

  • Łóżka
  • Łóżeczko 1 szt.
  • Łazienka
  • Jedzenie
  • Krzesełko dla dziecka 2 szt.
  • Parking